? پیام مدیرعامل


سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

|

en l fa
پیام مدیرعامل PDF پرینت پست الکترونیکی

به نام خداوند هستی بخش و جان آفرین

یا مقلب، قلب من در دست توست                                        یا محول، حال من سرمست توست
کن  تو  تدبیری  که  در  لیل  و نهار                                      حال  قلب  من  شود  همچون  بهار

سالی که گذشت علیرغم محدودیت ها و چالش های پیش روی صنعت خودرو از جمله مشکلات مربوط به گشایش اعتبار، محدويت ناشي از تحريم، محدودیت در تامين منابع مالی جهت افزایش حجم تولید و فروش، فشار نقدینگی ناشی از شدت رقابت و تغییر روش های فروش از اعتباري به نقدی، هزینه های مالی سنگین، سیاست های انقباضی بانک ها و . . . گروه صنعتي ساج با در پیش گرفتن سیاست ها و برنامه های راهبردی همسو با چشم انداز و اهداف از پیش تعیین شده خود توانست بر اكثر این مشکلات فائق آمده و عملکرد مطلوبی آنچنان که شایسته نام ساج می باشد از خود به منصه ظهور برساند.
سال 1392 را پشت سر گذاشتیم، سالی که پراز فراز و نشیب و دغدغه و ... بود سالی که توانستیم با همدلی از تلاطم امواج تهدید و تحريم به سلامت به سال 1393برسیم.
گروه صنعتي ساج بر اين باور است كه مهمترين سرمايه اين شركت، مشتريان مي باشند و بر پايهء همين اعتقاد مشتري مداري و رضايتمندي، كيفيت برتر محصولات و خدمات قابل ارائه و همچنين نوآوري و توسعه مستمر شركت از جمله دستاوردها و چشم اندازهاي شركت ساج مي باشد. در اين راستا، وب سايت حاضر مي كوشد تا اطلاعات اساسي و مورد نياز در رابطه با تنوع محصولات توليد شده توسط اين واحد توليدي را در اختيار مشتريان قرار دهد تا با ارتباطي سازنده و با هدف بهبود مستمر، گام هاي بلندتري برداريم تا زمينه بهتر خدمت رساني به مصرف كنندگان داخلي و خارجي فراهم گردد.
در اينجا لازم است از مشترياني که محصولات ساج را انتخاب مي نمايند و همچنين اشخاصي که با نقد و بررسي خدمات و محصولات ما، اين واحد را ياري مي نمايند صميمانه تشکر و قدرداني نمايم.
اميد است كه بتوانيم در راستاي خدمت گذاري شايسته و مشتري مدار رضايت شما را فراهم نماييم.

محمود بااميد        
مدیرعامل          

 

جـسـتـجـوی مـحـصـــولات

اخبار شرکت

نمایشگاه قطعات خودرو تهران - 96

 
حضور گروه صنعتي ساج در نمايشگاه خودرو تهران

یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو تهران 95

غرفه شركت ساج سالن 38B در نمايشگاه خودرو تهران 25 الي 28 آبان

 
نصب تابلو برای عاملین فروش

گروه صنعتي ساج درنظرداردبرای واجدین شرایط عاملین فروش، تابلوي شركت رانصب نماید. در صورت تمایل می توانید با شماره 34249511-041 آقای سيدان  تماس حاصل فرمایید .

نمونه ای از  تابلوی گروه صنعتي ساج به صورت زیر است: